Kulturní zařízení Kadaň - proti nástrahám všednosti
.
............
právě se nacházíte › úvodní strana Kostel Stětí sv. Jana Křtitele › Klasická hudba

Conspiratio Trio

Klasická hudba
Kostel Stětí sv. Jana Křtitele ˆ mapa středa - 28. červen 2017 od 19:00 hod. Vložit do mého kalendáře 28-06-2017 19:00:00 28-06-2017 20:30:00 39 Conspiratio Trio - Klasická hudba Kadaň - Kostel Stětí sv. Jana Křtitele Kulturní zařízení Kadaň galerie@kultura-kadan.cz https://www.facebook.com/events/list?dialog=create false DD/MM/YYYY
Vstupné: 0,- Kč ( Volných vstupenek: 80 )

Vstupné: ZDARMA

Skvostné spojení hoboje, fagotu a klavíru, které si zkrátka nesmíte nechat ujít, to je Conspiratio Trio. V Kadani vystoupí na benefičním koncertu pro oblastní charitu, který pořádá ZUŠ Klementa Slavického. Společně vystupují již od roku 2005 a za tu dobu odehráli spoustu koncertů po celé České republice a pořídili řadu nahrávek. Jejich široký repertoár zahrnuje hudbu od baroka po současnost.

Iveta Trojanová studovala hru na hoboj na pardubické konzervatoři u MgA. Jiřího Křenka, v červnu 2015 dokončila Akademii múzických umění v Praze u Prof. Jiřího Mihule. Hraje v Moravské filharmonii Olomouc a v orchestru Moravského divadla Olomouc. Vypomáhá ve Filharmonii Bohuslava Martinů ve Zlíně, v Komorní filharmonii Pardubice a v dalších tělesech. Pedagogicky působí na Zakladní umělecké škole v Přelouči a v Jeseníku, úspěšně připravuje děti na hudební soutěže a na studia na konzervatoři. Věnuje se sólové i komorní hře, s Con amore ensemble koncertují po celé republice. Zapojuje se aktivně do řady hudebních projektů.

Radovan Skalický studoval hru na fagot na konzervatoři v Teplicích ve třídě profesora Mgr. Jiřího Spěváka. Účastnil se úspěšně několika hudebních soutěží (Soutěžní přehlídka konzervatoří ČR, Pražské jaro) a interpretačních kurzů. V roce 2011 úspěšně zakončil studia na pražské AMU ve fagotové třídě prof. Františka Hermana a prof. Jiřího Seidla jak samostatným recitálem, tak sólovým vystoupením se symfonickým orchestrem v rámci akademického cyklu „Ti Nejlepší“. Působí také jako hráč v několika komorních souborech (např. Duo Trinitas, Dioptrio či Dechový kvintet 4+1 ). Hraje v operním orchestru Severočeského divadla v Ústí nad Labem a od ledna 2012 také v Severočeské filharmonii Teplice. Pedagogicky působí na Konzervatoři v Teplicích.

Jan Dušek vystudoval konzervatoř v Teplicích (klavír, skladba). Od roku 2004 studoval skladbu na Akademii múzických umění (Prof. Hanuš Bartoň), v roce 2012 zde dokončil doktorandské studium. Od téhož roku působí jako odborný asistent tamtéž. Jako klavírista se zúčastnil několika mistrovských kurzů, své znalosti si rozšířil v letech 2013-14 soukromým studiem hry na klavír ve Vídni u Roberta Lehrbaumera, v roce 2015 v Paříži u Xiao-Mei Zhu a od roku 2016 v Londýně na Royal College of Music u Gordona Fergus-Thompsona. Získal ceny a čestná uznání v soutěžích (Concertino Praga, Mezinárodní klavírní soutěž B. Smetany, Mezinárodní soutěž Zdeňka Fibicha v interpretaci melodramu). Pravidelně nahrává pro Český rozhlas. V roce 2015 vydal se sopranistkou Irenou Troupovou CD s kompletní písňovou tvorbou Viktora Ullmanna. Jan Dušek je členem Umělecké besedy a Společnosti Zdeňka Fibicha.

Přijďte si poslechnout krásnou hudbu a navíc přispět na dobrou věc. Veškeré vybrané dobrovolné vstupné poputuje do oblastní charity Kadaň. Na programu budou skladby R. Schumanna, C. Saint-Säense a dalších.

Jak se k nám dostanete?


Zobrazit místo Kultura a sport v Kadani na větší mapě
Dnes je: 22. 05. 2018

Kalendář akcí

« květen - 2018 »
PO ÚT ST ČT PA SO NE
...123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031... ... ...
Františkánská konference
ROZPOČET A STŘEDNĚDOBÝ VÝHLED PŘÍSPĚVKOVÉ ORGANIZACE
Příměstské Tábory
U3V - 1. semestr
Informační centrum
Informační centrum
INSTAGRAM
Kultura v Kadani
Městské muzeum v Kadani
Městské muzeum v Kadani
Městská knihovna Kadaň
Městská knihovna Kadaň
Víceúčelová sportovní hala Kadaň
Galerie Josefa Lieslera
Františkánský klášter
PŘIHLÁŠKA NA STÁNKOVÝ PRODEJ
Královské město Kadaň
Virtuální prohlídka náměstí
Sdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezska
Sdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezska
Kultura Klášterec
fotokroužek08
Pronájem osvětlovací a zvukové techniky
Panoramatická prohlídka Kadaně
Kudy z nudy

KZK je partnerem

Nábřeží Maxipsa Fíka
Smetanovy sady
Löschnerovo náměstí
Kulturní památka čp. 7
i-kadan.cz
ROCKFEST VYSMÁTÉ LÉTO
Do neznáma
DÁMSKÝ KLUB
ŠACHOVÝ KLUB

Kulturu v Kadani významně sponzorují:

ČEPS a.s.
ČEZ a.s.
KT Kadaň
PC verze | MOBILNÍ verze
Oficiální stránky KZK * Provozovatel: Kulturní zařízení Kadaň * Administrátor
© 2008 - 2018 Kulturní zařízení Kadaň, p.o. * design a tvorba stránek Blig s.r.o. .